Упродовж 2021 року за кошти з бюджету розвитку, виділені на охорону здоров’я, закриватимуть найболючіші проблеми у львівських лікарнях. А надалі треба буде діяти за добре продуманою стратегією розвитку медицини, – переконаний голова профільної комісії ЛМР Валерій Веремчук.

«235 мільйонів гривень на медицину! Звісно, хотілося би і більше, але насправді це вже безпрецедентна сума з бюджету розвитку для охорони здоров’я у Львові. Мета на 2021-ий – закрити велику частину найболючіших питань у медзакладах, придбати обладнання, завдяки якому лікарні надаватимуть більше послуг і зможуть отримувати фінансування від НСЗУ. Та основне, що плануємо у цьому році,  – напрацювати стратегію розвитку медицини», – повідомив депутат на своїй сторінці у фейсбуці.

Він зазначив, що до створення стратегії обов’язково долучать лікарів-практиків, експертів з питань охорони здоров’я.

«Наша комісія вже збирає інформацію: їздимо в лікарні, щоб побачити, що там діється, що треба зробити, спілкуємося з керівниками медзакладів. Розробка справді дієвої, а не «паперової» стратегії – це величезний і складний обсяг роботи. Але раз взялися – то таки зробимо. Бо це буде наша дорожня карта на роки. Це буде система дій, а не точкові рішення і ситуативна реакція на проблеми», – переконаний Валерій Веремчук.