Ольга Глинська

Громадська активістка

Народилася 26 лютого 1991 року у  Львові.

Освіта – вища. Навчалася у Львівській комерційній академії на факультеті менеджменту та здобула вищу освіту за спеціальністю «Економічна кібернетика».

Працює у ТзОВ «Орто – Систем».

Співзасновниця та активістка ГО «Варта-1». Координаторка ряду благодійних проєктів, які спрямовані на допомогу дітям-сиротам, некомерційних заходів  для залучення людей і популяризації допомоги дітям.

Одружена. Виховує доньку.

«Саме у Львові я зростала як особистість, тут народилася моя донечка, я зробила свої перші кроки у громадську діяльність. Львів – давно вже для мене більше ніж просто місто, точка на карті і смачна філіжанка кави. В ньому панує сила стародавнього, мудрого Лева, яка не раз демонструвала мету стати рушієм омріяних змін у всій країні. Львів – мій дім, і мені не однаково, як за ним доглядають.

Наше місто останні роки йшло різними шляхами. Не можна не відзначити позитивні моменти, але були й кричущо негативні. Це руйнування історичної спадщини в центральній частині, застаріла інфраструктура та житлово-комунальне господарство, хаотична забудова, неналежний громадський транспорт. Місто не вкладає гроші у ремонт каналізації, яка пережила свій час експлуатації. Також у час технологій ми не користуємося ними, а робимо все без аналізу, як от «гра» в малювання і замальовування смуг громадського транспорту.

 Для мене бути депутатом – це втілювати корисні проєкт  не лише для туристів, а й для міста і його жителів. Я хочу бачити  не картинку, а комфортне місто для його містян».