Олена Халілова

Громадська діячка, волонтерка

Народилася 31 травня 1979року у селі Ямельня, Яворівського району, Львівської області.

Освіта – вища. Закінчила ЛНУ ім. Івана Франка, менеджер туричного бізнесу.

Координатор «Народної Самооборони» Львівщини, представниця громадської ради при Управлінні освіти ЛМР.

Одружена, виховує сина і доньку.

«Коли моєму синові було 7років, він дізнався, що таке війна. Бо ми  разом відправляли мого брата насхід, на захист рідної країни. Так розпочалася моя історіяяк волонтера «Народної Самооборони» Львівщини, а згодом – Центру забезпечення військових. Війна об’єднала в спільній справіправдивих, відданих та небайдужихлюдей.

 

Із народженням доньки виникла потреба у дитячих майданчиках біля дому, де можна було бвесело та безпечно проводити час дітям. Відтоді з’явилось бажання, ідеї, однодумці та проєкти, якіможуть змінити життя довкола нас на краще. Як результат, облаштовано велика кількість дитячихмайданчиків, відремонтовано хідники та дороги, освітлено вулиці.

 

Тепер за підтримки своєї сім’ї я  вирішила йти в депутати Львівської ОТГ. Я – не той кандидат, який з’явився за місяць до виборів і за місяць зникне в нікуди. Я тойкандидат,який завжди серед людей. Знаєїхні проблеми та потреби. Результат моєї роботи Вибачите у нашому мікрорайоні.

 

Я йду з «ВАРТОЮ», бо це команда моїх однодумців, команда справжніх патріотів, команда вольовихлюдей, команда, коли слово – це справа. У мене є сила, у мене є віра і у мене є велике бажання зробитисвій мікрорайоні рідне місто кращими».