Олександр Горбач

Експерт з міжнародних відносин, волонтер, голова ОСББ

Народився 17 березня 1972 року у  Львові.

Освіта – вища. Навчався у  Львівській комерційній академії, спеціальність «Економіст зі знанням іноземної мови», кандидат політичних наук, доцент.

Доцент кафедри політології і міжнародних відносин; перший заступник директора з науки і міжнародної співпраці в Інституті гуманітарних і соціальних наук НУ «Львівська політехніка».

«Після «Ночі гніву», коли місто Львів залишилося без ефективної патрульної міліції, багато активістів взяли участь у забезпеченні безпеки на своїй вулиці, у своєму районі та місті. Так була організована патрульна служба «Народної Самооборони», сотником якої довелося стати мені. З того часу наша команда бере активну участь у житті міста.

З 2014 року очолив ОСББ. За період управління житловим будинком було значно покращено умови проживання в будинку. Зокрема збудовано нові доріжки довкола будинку та викладено їх бруківкою, проведено ремонт у під’їзді, переобладнано електрощитову тощо. Крім цього реалізував проєкти з капітального ремонту прибудинкової дороги та двору, заміни ліфтів, модернізації системи опалення, консультував мешканців багатоквартирних будинків з організації ОСББ, консультував у реалізації міжнародних грантів, проєктів з ремонту даху, ліфтів, системи опалення. Проте, у місті залишається багато будинків, які потребують допомоги.

Здійснюючи наукову діяльність очолив організаційний комітет щорічногоУкраїнсько-польського наукового форуму, який став ефективною платформою для обговорення безпекових, екологічних проблем, децентралізації, проблем сталого розвитку та місцевого самоврядування.

Наша команда висуває мене на вибори до міської ради для плідної роботина благо міста Лева і готова взяти відповідальність за свої дії. Набуті знання і закордонний досвід місцевого самоврядування дозволять виробити системний підхід у покращенні житлово-комунального проживання громади Львова у своєму місті: отримуючи знання, достойний соціальний пакет, медичне забезпечення та дохід».