Олександр Білецький

Народився 2 липня 1981 року у Рівному.

Освіта – вища.  Київський університет права НАН України, правознавство.

Заступник генерального директора у ТОВ «Княжі Лани».

Із 2008 року працював у різних аграрних компаніях, у різних регіонах. Головний досвід, який отримав, – безпосередня робота з людьми. Зараз Олександр очолює відділ соціального розвитку у своїй компанії. Відтак налагоджує співпрацю з місцевими громадами, мешканцями, тож не з чуток знає про їхні проблеми та потреби сіл. Неодноразово ініціював, аби в населених пунктах, де орендують землю, встановлювали освітлення, ремонтували школи, дитсадки.

«Практично в кожному селі однакові клопоти. Я ж прагну, щоб наші молоді люди могли працювати й гідно заробляти вдома. Могли реалізовувати себе. Наприклад, для мене дуже важливим є розвиток спорту в селах. Щоб були нові стадіони, а крім футболу, діти й молодь могли займатися й іншими видами спорту.

У «ВАРТІ» я знайшов однодумців. Мені імпонує склад команди – активні молоді люди-патріоти, які хочуть змін і для цього вирішили йти в політику. А ще дуже показово, що, не будучи учасниками політичних процесів, «вартові» у 2014-2016 роках максимально показали свою дієвість. Допомагали, працювали, брали участь у Революції Гідності. Це йшло від серця, не мало політичного забарвлення. Тож настав момент сказати самим собі: «А чому б і ні?» – та взяти у власні руки процеси управління на місцях, у країні».