Олег Молдавський

Юрист, волонтер

Народився 4 грудня 1988 року у Львові.

Освіта – вища. Навчався у ЛНУ ім. Івана Франка на юридичному факультеті та Інституті психічного здоров’я у Варшаві (Польща), терапевт з питань залежності та співзалежності.

Власник ПП «Дельта-офіс», співвласник ТОВ «Аркада-Х». Юрист у приватній нотаріальній конторі.

Волонтер ГО «Твій вибір життя», Федерації дворового футболу Львівщини, БФ «Там, де живе надія».

«Я народився та зростав у нашому місті, роками спостерігав за тим, як все більш занедбаними стають під’їзди, руйнуються фасади будинків, як із кожним роком стає більше вибоїн на дорогах.

Тепер, коли я і сам став батьком, вирішив, що не хочу цього для свого сина. Тому хочу змінювати старі уклади.  Я бажаю, щоб мій син милувався гарними будинками, ходив по чистому місту та вечорами міг насолоджуватись красою вечірнього Львова без остраху за свою безпеку. Щоб він не був гостем у власному домі!

Для мене стати депутатом – це також змога втілювати соціально корисні ініціативи задля покращення рівня життя людей. Я є волонтером у багатьох організаціях, які займаються допомогою людям, які стикнулися з проблемою залежностей; людям, які опинилися на межі бідності. Ми допомагаємо ліками, продуктами харчування та речами першої необхідності, боремося з незаконним обігом наркотичних речовин. Тому я і йду у депутати, щоб зробити своє місто безпечним, комфортним та привабливим».