Оксана Рапіта

Вчителька, волонтерка

Народилась 29 березня 1992 року. Проживає на Сихові від народження. Вчителька початкових класів у ліцеї «Оріяна» ЛМР. Виховує семирічного сина.

Займається благодійною діяльністю: допомога дітям-сиротам, одиноким людям похилого віку, безпритульним, багатодітним і малозабезпеченим сім’ям, сім’ям учасників АТО, важкохворим особам, жінкам з інвалідністю. Організовує заходи та акції на їхню підтримку.

Активна донорка та популяризаторка донорства крові. Організаторка багатьох екологічних проєктів, інформаційно-освітніх акцій. Авторка двох проєктів Громадського бюджету-2020.

«Хочу, щоб наше місто виглядало кращим і комфортним для всіх його мешканців. Щоб ми не боялись висловити свою думку, проявляли активну позицію щодо розвитку своєї громади, району, міста. Я йду в політику, бо хочу змінити сьогодення. Щоб мати змогу підтримувати необхідні сихівчанам проєкти, реформи, відстоювати їх та реалізувати. Я йду для того, щоб захищати інтереси простих людей. У моєму випадку — це не просто слова, а конкретні дії».