Окружний адміністративний суд Києва! Цитуючи «класика»: «Астанавітесь»! Бо слово «зупиніться» у твоїх стінах, вочевидь, не розуміють. Як і не розуміють, що таке Україна, українська мова, українська історія, що таке національні цінності, свідомість і відповідальність.

За кілька днів ОАСК ухвалив три не просто скандальні, а антиукраїнські рішення: задовольнив позови одного із найвідоміших українофобів сучасності Портнова про вимогу заборонити вшанування на державному рівні таких діячів як Юрій Липа, Улас Самчук, Володимир Кубійович та перегляд викладу подій Революції Гідності у підручниках. Сьогодні «десерт» – скасування постанови про нову редакцію «Українського правопису» за позовом «херсонської восьмикласниці».

Це лише три рішення, але вони мають дуже чітке завдання: під прикриттям судочинства краплина за краплиною запускати і ширити ворожі меседжі: мовляв, і правопис український якийсь не такий, і українські Герої – не такі вже й герої.

Кожне з цих рішень ОАСК має бути оскаржене. Має бути адекватна і різка реакція від компететних органів, влади, суспільства. Бо протистояти будь-яким спробам знівелювати переломні події в нашій історії, знецінити її Героїв – пріоритетне завдання для всіх і на всі часи. «ПІВборотьби» – це не для українців. Є боротьба!  А «пів»… Ми пишемо його окремо.

Політична партія “ВАРТА”