З таким закликом звернувся голова фракції ВАРТА Юрій Мартинюк на пленарному засіданні.

У Львівській області діє чимало стрілецьких спортивних клубів. Членами цих організацій є професійні спортсмени, заслужені тренери України, військові та воїни АТО, що володіють бойовим досвідом.
Голова фракції ВАРТА Юрій Мартинюк звернувся до міського голови Андрія Садового з пропозицією створити робочу групу, до якої залучити представників ГО «Львівське стрілецьке братство», КЗ ЛОР Школа Вищої Спортивної Майстерності, федерації стрільби з лука Львівської області, ССК «Парабелум», ССК «Практика Львів».
«Фахівці зможуть надати свої експертні висновки та покращити процес створення комунального стрілецького тиру та стрільбища. Ці люди готові долучитись та допомогти місту у пошуку оптимальних варіантів підготовки таких об’єктів», – зазначив Юрій Мартинюк.
Крім цього, голова фракції зауважив, що на території Львівського стрілецького стенду громадськими організаціями проводяться масштабні вишколи для цивільного населення, де мешканці Львова проходять базові навчання з питань домедичної допомоги, отримують інструктаж з техніки безпеки поводження з вогнепальною зброєю. Це – волонтерська ініціатива ГО «Львівське стрілецьке братство», ССК «Практика Львів» та інших організацій, пов‘язаних із стрілецьким спортом та військово-патріотичним вихованням.
Відтак Юрій Мартинюк виступив з ініціативою при реалізації Програми заходів щодо підготовки ЛМТГ до національного спротиву на 2022-2024 роки, розглянути можливість скерування частини коштів, передбачених даною програмою, на підтримку заходів, які організовуються цими ГО та доручити профільним підрозділам ЛМР напрацювати варіанти співпраці з ними.