У Львові планують створити новий парк у мікрорайоні Рясне. Зокрема, об’єднати території між озерами у Рясному-1, у Рясному-2 та зелену територію довкола. Це має бути місце для відпочинку жителів міста.  

Про це повідомляє сайт 032.ua із посиланням на голову екологічної комісії, координаторку ГР «ВАРТА» Ірина Оршак.

За її словами, минулого року із екологічного фонду виділили кошти на проведення гідрологічних досліджень на озері Панаса Сотника, що розташоване у Рясному-1. Цього року виділили кошти на проведення відповідних досліджень на озері в Рясному-2.

«При дослідженні об’єктів помітили, що відповідні озера розташовані поряд та між ними є зелена зона. Вирішили, що цю територію можна об’єднати в один рекреаційний об’єкт – два озера та затвердити довкола них парк. Управління архітектури має виготовити детальний план території. Якщо депутати підтримають його на сесії, то буде ухвала про присвоєння статусу парку. Після цього вже можливо буде виділяти кошти на його благоустрій», – пояснила Ірина Оршак.

Наразі готові технічні завдання до оголошення тендеру. Тепер мають оголосити тендер на виготовлення проєктно-кошторисної документації благоустрою цих озер.

Відомо, що парк може називатися «Болотяний», оскільки це болотяна місцевість. Наступного року планують розпочати роботи з облаштування.