У серпні цього року планують нарешті завершити реконструкцію транспортно-ремонтного депо на вул. Промисловій, 29, яка триває ще з 2014 року. Роботи проводяться за кредитні кошти. Власними силами «Львівелектротранс» планує організувати їдальню для працівників.

Про це повідомив голова транспортної комісії ЛМР, депутат від «ВАРТИ» Ігор Зінкевич, який сьогодні провів виїзні засідання на об’єктах «Львівелектротрансу».

Зазначимо, що Ігор Зінкевич неодноразово наголошував на необхідності завершити реконструкцію депо якнайшвидше. На його переконання, розвиток електротранспорту у місті має починатися не із закупівлі нового рухомого складу, а зі створення умов для якісного обслуговування і ремонтів трамваїв.

«Перш ніж запускати нові маршрути, купувати новий транспорт, потрібно забезпечити  передумови, аби цей транспорт їздив, не «горів», вчасно і регулярно проходив техогляди, дрібні ремонти. Саме тому я вже кілька років наполягаю, що відкриття депо на Промисловій – це справді стратегічно важливо для львівського електротранспорту. І є надія, що історія, яка триває майже сім років, нарешті підходить до логічного завершення. Принаймні, зараз роботи в депо тривають за графіком», – каже депутат.

За його словами, у депо можна буде проводити технічні огляди транспорту, швидкі та середні ремонти. Також тут буде мийка.

«Сучасне ремонтне депо дозволить оптимізувати використання коштів. По-перше, якщо вчасно проводити огляди, дрібні ремонти, то врешті транспорт не доводитиметься до стану, коли потрібно будуть мільйони вже на капітальні оновлення. Друге, зможемо ремонтувати трамваї на власній базі, що також дозволить заощаджувати. В нинішніх фінансових реаліях – це вкрай важливо», – говорить Ігор Зінкевич.