Уряду варто проявити гнучкість у питанні вакцинації та запустити її не лише для окремих категорій, що потрапили у перелік першої хвилі, а й для українців, що зареєструвалися в чергу.

У цьому переконаний голова медичної комісії ЛМР Валерій Веремчук. За його словами, зараз є парадоксальна ситуація з вакцинацією. Чимало тих, хто потрапляє під першу хвилю, відмовляються від щеплення. Водночас десятки тисяч українців, які вже зареєструвалися на вакцинацію, не можуть її пройти.

«Уряд має зважити на такі речі та дозволити вакцинацію тим, хто виявив таке бажання. Коли щеплення робитимуть друзі, знайомі, сусіди, – це стане хорошим стимулом для багатьох. Вакцинація спрацює лише при масовості. Натомість 500-700 вакцинованих на багатомільйонну область – це крапля в морі. У Львові сформовано 10 мобільних бригад, але вони не задіяні. Уряд має бути гнучким у цьому питанні. Було зроблено багато помилок на старті кампанії, і варто спробувати не допускати нових», – пропонує голова медичної комісії ЛМР Валерій Веремчук.