Уже не перший рік говориться про побудову альтернативної дороги для розвантаження мікрорайону вул.Щурата.

Автомобілі швидкої допомоги, які стоять в корках на вул. Мазепи, вул.Миколайчука, коли, можливо, для когось час йде на лічені хвилини – це нонсенс.
Однак вихід знайшли досить оригінальний – прокладення дороги по домоволодіннях на провулку Топольному. Не спитавши мешканців, не порадившись, не попереджаючи про свої наміри.
На цій вулиці багато років живуть нащадки переселенців сумнозвісної операції Вісла, – розповіли самі мешканці на зустрічі з головою бюджетної комісії Наталією Шелестак, яка є депутатом цього району.
“Жителів ніхто не ознайомлював з майбутнім проектом і для них ця новина стала громом серед ясного неба. Крім цього, у старому Генеральному плані по їх ділянках проходили червоні лінії, позаяк там планувалась дорога на танкодром.
Ні танків, ні дороги давно немає, а люди не можуть через це приватизувати свої будинки”.
На зустріч також прибули заступниця міського голови Ірина Маруняк та голова Шевченківського району Надія Банах. Спільно було прийняте рішення провести наступного тижня зустріч з мешканцями, на яку запросити головного архітектора Антона Коломєйцева та заступника міського голови Любомира Зубача, аби розглянути детальний план території і з’ясувати всі проблемні питання.
Що пропонують мешканці.
Їх ідея – прокласти дорогу через вул. Замарстинівську, повз озеро Стосіка на вул. Брюховицьку або через вул.Тунельну.
“Львову потрібна альтернативна об’їзна дорога, але не за рахунок знесення цілої вулиці. Ми маємо знайти інший варіант, прийнятний для всіх сторін”.
Також на зустрічі обговорили ситуацію на вул. Підголоско.
“Представниця робочої групи озвучила поточні проблемні питання. Для цього ініціюємо зустріч робочої групи на чолі з Наталією Алєксєєвою.
Я вдячна Ірині Маруняк та Надії Банах за конструктивну зустріч і розуміння проблем цього мікрорайону”,- зауважила Наталія Шелестак.
Що вирішать чиновники разом з мешканцями та чи дослухаються до їх пропозицій, – повідомимо згодом.