Михайлик з Херсона, Ромчик з Ірпеня, Даринка зі Львова. Сьогодні ці дітки та дорослі зацікавлено слухали казочку Тома Персіваля «Надзвичайний Норман», яку їм прочитала Наталія Шелестак.

Зустріч відбулась в межах проекту «Ми – маленькі українці», організованого Департаментом «Секретаріат ради» ЛМР для малечі, яка була змушена покинути свої домівки через російську агресію, а також для дітей захисників України.
І хоча малюки із захопленням слухали веселу історію про хлопчика, в якого виросли крила, вкінці вони все ж розповіли про своє пережите – зруйновані домівки, замінування школи, сум за рідними.
“В очах цих дітей я бачила і радість, і тривогу. Мені хотілось їх міцно обійняти і захистити від зла, що прийшло на нашу землю. Їхнє дитинство обпалене війною, але наші, найкращі в світі діти, заслуговують на любов, опіку і мирне небо. Ми, дорослі, маємо зробити все можливе і неможливе, щоб повернути їм щасливе дитинство, і щоб якомога швидше загоїлись їхні душевні рани», – сказала Наталія Шелестак.
А насамкінець дітлахи заспівали уже легендарну пісню «Ой у лузі червона калина» і отримали на згадку подарунки від Центру Волонтерства і захисту.