Керівний та особовий склад 76-го окремого полку зв’язку ім.В’ячеслава Чорновола висловив щиру вдячність депутатці

фракції ВАРТА Наталії Шелестак за допомогу українському війську та вручило памʼятну відзнаку.
Радіємо і пишаємось!

Дякуємо, що оберігаєте наш спокій! Слава ЗСУ!🇺🇦