Сьогодні на засіданні комісії архітектури, містобудування та розвитку територій депутати розглянули низку важливих питань.

Зокрема, затвердили детальний план території, який за інформацією управління архітектури, реалізує проект транспортної розв’язки-квазікільця в районі вулиць Стрийська-Личаківська-дорога Кривчицька. Зараз там ускладнений трафік через затори, втім приватний власник узгодив з містом передачу частини своєї території під реалізацію проекту.
✔️Перенесли питання про розробку детального плану території в районі вулиць Тарасівської-Богданівської – Проектованої, оскільки на цій ділянці розміщений колишній дачний кооператив, де містяни збудували приватні помешкання.
Зі слів заступника голови комісії Юрія Мартинюка, в міста є бачення розроблення детального плану і трансформування цієї території у багатоквартирну забудову. Тож депутати вирішили запросити мешканців цих вулиць та інших зацікавлених осіб, щоб зрозуміти, які плани міста і чи не призведе це до конфлікту з львів’янами, які живуть там уже роками.
✔️Підтримали питання про закріплення земельної ділянки для створення скверу в парку Погулянка. Це технічне питання, але яке дасть можливість більше на 5 сотих зафіксувати зелену зону в парку і унеможливити ймовірну забудову.
Також члени комісії перенесли питання щодо промзони на вулиці Навроцького та запросили представників заявника, щоб з’ясувати, які плани в міста і власників щодо нерухомості на цих територіях.
Окрім цього, депутати поспілкувались із керівником ЛКП «Муніципальна обрядова служба» Олександром Єгоровим і висловили ініціативу щодо створення робочої групи, яка буде напрацьовувати дорожню карту для виходу із ситуації, яка склалась на міських цвинтарях, де проводять поховання за межами відведених ділянок. Таку ситуацію маємо на цвинтарі на Голоско, Рясне та інших.
Водночас комісія Не підтримала два проекти рішень.
Як повідомив Юрій Мартинюк, виконавчий комітет прийняв рішення про демонтаж МАФу і зобов’язав управління архітектури підготувати ухвалу щодо включення нового об’єкту в План—схему розміщення тимчасових споруд.
“Це рішення виконкому є незаконним, зокрема, на цьому наголосив юридичний департамент і дав свої зауваження, адже у місті Львові існує мораторій на внесення нових об’єктів у тимчасову схему розміщення. Тож комісією надано рекомендації виконкому привести свої рішення у відповідність до нормативних документів Львівської міської ради», – Юрій Мартинюк.