Що має бути на місці зруйнованого пожежею будинку на вулиці Лазаренка? – обговорювали на минулому засіданні комісії архітектури ЛМР.

ЛКП «Львівводоканал» звернулось з проханням погодити за цією адресою будівництво багатоповерхового будинку для працівників. Водночас члени депутатської комісії вирішили інакше, позаяк у цьому мікрорайоні бракує спортивних майданчиків, садочків та
проголосували звернення до департаменту гуманітарної політики про можливість використання цієї ділянки для об’єкту соціальної інфраструктури.
За словами заступника голови комісії Юрія Мартинюка, депутати отримали відповідь, щоправда, не від гуманітарного блоку – освітнього, спортивного, молодіжного, а від управління охорони здоров’я. На їх думку, у цьому мікрорайоні на вулиці Лазаренка, де є і стара житлова забудова і нові об’єкти будівництва, бракує медичних закладів.
“Пропозиція дуже слушна, як на мене, від управління охорони здоров’я щодо створення амбулаторії сімейної медицини для Другого ТМО. Найближча поліклініка на вул. Чупринки, в якій обслуговуються мешканці, розташована на значній відстані. Якщо ж «Львівводоканал» має бажання забезпечити своїх працівників житлом, то треба вітати такі ініціативи. Але мені видається, що коштів у «Львівводоканалу» немає і це ляже тягарем на бюджет міста, як і всі інші видатки підприємства», – зазначив Юрій Мартинюк.
Крім цього, члени комісії архітектури поспілкувались з директором ЛКП «Рембуд» Олегом Поліщуком. На наступному засіданні він має подати стратегічне бачення розвитку цього комунального підприємства.
“З боку комісії, депутатського корпусу ми застерегли нового керівника від ймовірних ризиків поєднання функцій замовника будівництва тих об’єктів і земельних ділянок, які виділені під об’єкти соціальної інфраструктури, і одночасно, діяльності генерального підрядника. Поставили ще ряд запитань, які фактично є складними до вирішення і ми отримали запевнення, що за тиждень керівник подасть концепцію, як він збирається реалізовувати ці проекти. А ми, в свою чергу, постараємося йому допомогти, щоб це підприємство запрацювало і було врешті прибутковим», – підкреслив Юрій Мартинюк.