Ця програма діє щороку у навчальних закладах Львівської громади.

Проте, як повідомила заступниця голови комісії освіти та науки, депутатка фракції ВАРТА Неля Васюта, минулого року до переліку пільгових категорій додали дітей, чиї батьки-медики померли внаслідок коронавірусної хвороби (COVID-19). Наступного року всі ці категорії зберігаються, для них виділяють кошти на безкоштовне харчування. Вартість харчування для всіх дітей – 33 грн 50 коп, для пільгових категорій – 38 грн. Додамо, що програма поширюється на:

☑️ учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади.

☑️учнів закладів загальної середньої освіти, вихованців закладів дошкільної освіти Львівської міської територіальної громади з поміж дітей (рідних, усиновлених, пасинків, падчерок) учасників бойових дій (яким у встановленому порядку надано такий статус), постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні.

☑️дітей із багатодітних сімей та дітей працівників закладів охорони здоров’я, померлих внаслідок коронавірусної хвороби (COVID-19), які виховуються у закладах дошкільної освіти та які навчаються у закладах загальної середньої освіти ЛМТГ.

☑️дітей з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах закладів дошкільної освіти ЛМТГ.