До Дня міста Львова одну з вулиць в центрі Львова назвуть у честь Захисників України. Радше за все, це буде вулиця, що з’єднує Городоцьку та Шевченка.

«Правильне, а основне консолідоване рішення ухвалили під час зустрічі з родинами загиблих Героїв у Львівській міській раді. Враховано спільну позицію всіх родичів загиблих бійців, які мешкали у Львові. Вони просили не виокремлювати кожного, а гідно вшанувати всіх, хто віддав своє життя за Україну», – розповіла учасниця зустрічі, керівниця Центру допомоги сім’ям учасникам АТО Неля Васюта.

«Ця вулиця можна стати справді символічним місцем шани та поваги до воїнів, які віддали життя за нас. Наприклад, можна встановити стелу із іменами всіх Героїв. Або ж є хороша ідея – на вже існуючому мурі створити тематичний мурал, який завжди нагадуватиме про тих, кому завдячуємо спокою у Львові, хто тримає нашу Незалежність», – додає Ігор Зінкевич, який також взяв участь в зустрічі.

Також  на зустрічі вирішили, що після додаткових погоджень і спільних обговорень визначать місце для алеї Пам’яті полеглих воїнів.

«Такі зустрічі тепер будуть регулярними. Сподіваюся, що у ветеранському середовищі більше не виникатиме напруга через неузгодженість позицій. Будь-які дискусійні питання варто відкрито обговорювати та знаходити порозуміння. Адже наша спільна мета – Перемога над ворогом», – переконана Неля Васюта.