У Львові запрацювала робоча група із напрацювання Стратегії розвитку медицини, – повідомив голова медичної комісії ЛМР, депутат фракції «ВАРТА» Валерій Веремчук, який є одним з ініціаторів її створення.

До групи увійшли представники профільної депутатської комісії ЛМР, керівниця управління охорони здоров’я ЛМР Леся Кобецька, перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, гендиректор Львівської міської лікарні швидкої допомоги Олег Самчук, в.о. директора 8-ї лікарні Василь Трунквальтер, представники Міністерства охорони здоров’я України та експертного середовища. Також до роботи планують долучати відомих громадських активістів, які вже ініціювали втілення різних медичних проєктів.

«Я багато разів наголошував, що створення  та реалізація дієвої Стратегії – це та річ, яка дасть розвиток нашій медицині і виведе її на новий якісний рівень. Ми плануємо напрацювати комплекс заходів та кроків, які будемо втілювати. Їхню ефективність визначатимемо через постійні заміри визнаних у світі індикаторів якості надання медичних послуг. Передусім, це вдоволеність пацієнтів наданням лікарської допомоги. Також це такі показники як зниження смертності, зменшення ризиків розвитку важких захворювань у дітей та інші», – говорить Валерій Веремчук.

Голова медичної комісії повідомив, що у понеділок, 22 березня, міське управління охорони здоров’я презентуватиме актуальну інформацію про стан медицини у Львові, що й стане відправною точкою для роботи групи.

«Також отримаємо дані по кількості пакетів послуг, на які львівські лікарні планують підписати договори з НСЗУ. Це також важлива інформація для аналізу і планування дій», – додав Валерій Веремчук.