Чи обладнані наші лікарні бомбосховищами?

Місто планує провести капітальний ремонт сховища у лікарні швидкої допомоги за адресою вул. Миколайчука, 9.
Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій зобов’язала медзаклад забезпечити розгортання резервних операційних та приміщень для перебування пацієнтів в об’єкті захисної споруди чи інших місцях для укриття.
На вул. Миколайчука, 9 проектантами передбачене велике приміщення, яке може вмістити 200 пацієнтів у важкому стані та 1200 осіб медичного персоналу.
Однак, в укритті давно не проводили ремонтів і є потреба в оновленні гідроізоляції та електромереж.
Голова комісії охорони здоров’я Валерій Веремчук повідомив, що управління охорони здоров’я визначило на ці потреби 21,5 млн грн.
«На комісії ми обговорили це питання і вважаємо, що остаточно суму визначатиме сесія Львівської міської ради. Окрім того, зважаючи на напружену ситуацію, необхідно також обстежити укриття у всіх лікувальних закладах і визначитися з оцінкою стану цих укриттів.
Також, в контексті загрози військового вторгнення, комісія підтримала питання щодо виділення коштів на закупівлю 6 потужних дизельних генераторів для потреб Першого територіального медичного об’єднання міста Львова. Остаточно із сумою визначатимемось з колегами-депутатами на сесії», – Валерій Веремчук.