У Львівській міській раді члени робочої групи розглянули основний список запропонованих вулиць до перейменування.

Він складається із 35 вулиць. Серед них – Боткіна, Брюллова, Врубеля, Глінки, Жуковського, Некрасова та інших.
До згаданої робочої групи входять історики, культурні діячі та депутати міської ради. Вони переконанні, що «топоніміка міста і його культурний простір вимагають системної і повної дерусифікації та деколонізації».
Проте до розгляду пропонують ще один перелік із розширеного списку, в якому понад 40 вулиць.
Депутатка Львівської міської ради Неля Васюта зауважила, що важливо дотримуватись плану роботи, складеного на першому засіданні.
«Ми спочатку визначили вулиці, які однозначно потребують перейменування. Кілька вулиць залишили поки для більш глибшого розгляду та надання професійної оцінки середовищ. Загалом, ми поділили цей процес на кілька етапів – далі розглядатимемо пропозиції нових назв. Це імена наших героїв, науковців, митців, життя та діяльність яких пов’язана зі Львовом».
Також на засіданні лунали пропозиції щодо утворення меморіалу новітніх героїв на території Парку культури та відпочинку ім.Б. Хмельницького. Втім, на думку, Нелі Васюти, це окреме велике питання, яке потребує ґрунтовного аналізу.
«Це має бути окремий проект, добре продуманий, узгоджений зі всіма середовищами. На мою думку, непотрібно поспішати. Ми уже маємо вулицю Захисників, яка не відповідає масштабу та сенсу назви. Відтак, насамперед, має бути пророблена велика організаційна, проектна робота для належного вшанування наших захисників».
 Крім цього, члени робочої групи планують обговорити зміни назв вулиць у населених пунктах Львівської МТГ.
Додамо, що затвердити перейменування вулиць мають депутати на пленарному засіданні ЛМР.