Валерій Веремчук часто проводить міську комісію охорони здоров’я та соціального захисту не в стінах Ратуші, а у львівських медичних закладах. Це дозволяє краще оцінити сильні та слабкі сторони наших лікарень і поліклінік, а також визначити, які потреби та проблеми медустанови потрібно вирішувати першочергово.

Цього разу депутати відвідали поліклінічне відділення КНП “Львівська 1-а міська клінічна лікарня ім. Князя Лева”.

Тут функціонує сучасний Центр слуху, який допомагає пацієнтам, які перенесли ковід та отримали ускладнення у вигляді порушення слуху. Крім цього, у Центрі працює сурдоперекладач.

“Це дійсно важливо, що медичний заклад дбає про інклюзивність та забезпечення доступності до медичних послуг для усіх львів’ян. Тут також є можливість діагностувати і вчасно виявляти порушення слуху у немовлят. Зараз це роблять навіть в поліклінічних умовах.  Центр має великий потенціал та хороших фахівців і має всі шанси стати загальноміським.

Ми побачили, що тут працюють фахові люди, є хороше та сучасне обладнання в клініко-діагностичній та бактеріологічній лабораторії, яка, фактично, є однією із найпотужніших у нашому місті. Звісно, у закладі існує чимало потреб і ми намагатимемося їх вирішувати. Але саме поліклініка потребує сучасного рентгену і, зважаючи на обсяги роботи, це питання необхідно вирішити якнайшвидше”, – розповів Валерій Веремчук, голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту, депутат від “ВАРТИ” у Львівській міській раді.

На комісії депутати також обговорили питання функціонування закладів медицини з долучених територій. Усі вони будуть підпорядковані Львівській 1-й міській клінічній лікарні ім. Князя Лева.

Також депутати розглянули програму, яка стосується здоров’я львів’ян і направлена на те, аби популяризувати скринінг, ранню діагностику та вчасне виявлення захворювань серед мешканців міста.

“Зараз ми маємо серйозну проблему, адже у зв’язку з пандемією COVID-19 люди не йдуть на обстеження, що згодом призводить до важких наслідків. А тому пропозиція нашого колеги Євгена Кузика зараз дуже потрібна”, – додає Валерій Веремчук.