Співпраця у межах широкої коаліції за участі максимальної кількості учасників – саме такий варіант для ефективної роботи Львівської міськради «ВАРТА» запропонувала одразу після виборів. Відтак підписання спільного Меморандуму про взаємодію між усіма партіями, що пройшли у ЛМР, залишається відкритим.

Як пояснила депутатка ЛМР Наталія Шелестак у програмі «Стіна на стінку», ідея Меморандуму – логічна. Адже в міськраду пройшли п’ять партій, які не мають ідеологічний розбіжностей.

«Понад те, проаналізувавши всі програми, ми побачили дуже багато спільних позицій, які можна і треба реалізовувати разом. Саме тому одразу після виборів 25 жовтня «ВАРТА» підготувала текст Меморандуму з ключовими речами і запропонувала на розгляд усім партіям, міському голові», – розповіла депутатка.

Наталія Шелестак нагадала, що після погодження тексту Меморандум уже підтримали дві партії  – ЄС та «Свобода». Вона переконана, місто лише виграє, якщо це незабаром зроблять також «Самопоміч» і «Голос».

«Здоровий глузд та інтереси львів’ян повинні бути на першому місці. Маємо складну ситуацію з пандемією, із забезпеченням медзакладів, із організацією навчального процесу. А ще попереду весна із невтішними економічними прогнозами. Треба ухвалювати бюджет. Ось ці питання зараз головні для Львова і його мешканців, а не політичні баталії», – наголосила Наталія Шелестак.