Медики Жовківської ЦРЛ нарешті отримають усі обіцяні доплати за лікування пацієнтів із COVID-19, а також фінансування із державного бюджету на боротьбу із коронавірусом. Для того, щоб отримати кошти, лікарям довелося виходити на акції протесту.

Про це повідомив координатор «ВАРТИ» Ігор Муравський, який підтримував лікарів під час протесту. За його словами, їхнє обурення було цілком зрозумілим.

«Це була точка кипіння. Обіцяні кошти так і не надійшли, у лікарні відсутні апарати ШВЛ, брак засобів індивідуальних засобів безпеки. Всі видатки лягли на плечі місцевого бюджету. Обласні опорні лікарні важких хворих на COVID- 19 із Жовківського району не приймають за відсутністю місць, попри перераховані із місцевого бюджету 3 мільйони гривень», – описав Ігор Муравський ситуацію, яка змусила лікарів вийти під стіни районної адміністрації.

За його словами, він залишається на контакті із лікарями Жовківської ЦРЛ, щоб у разі потреби оперативно реагувати на ситуацію.

«Дуже прикро, що лікарям довелося вдаватися аж до протестів, щоб привернути увагу до своєї проблеми та отримати обіцяні виплати, фінансування. Дуже сподіваюся, що такого більше не повториться і жовківські медики, як і їхні колеги в інших районних лікарнях області, вчасно і повністю отримуватимуть усе потрібне, щоб і себе захистити від COVID-19, і мати змогу якісно надавати допомогу пацієнтам», – додав Ігор Муравський.