Медицина Львова зараз як ніколи потребує підтримки міста. Медики день і ніч борються за життя хворих на ковід. Завантаженість ліжкость вже зараз становить 57% і цей відсоток постійно росте. Показники смертності від COVID-19 також шокують. Протягом цього місяця від пневмонії у Львові померло майже три сотні пацієнтів.

Депутатська комісія охорони здоров’я, яку очолює Валерій Веремчук, підтримала ряд важливих рішень для боротьби з пандемією.

Комісія погодила перекидку коштів із тих об’єктів, на яких цього року вже не вдасться провести роботи. Зокрема, 3 мільйони гривень скерують на закупівлю 3-х апаратів ШВЛ для КНП “8-а міська клінічна лікарня м.Львова”.

Також 2,5 мільйони гривень додатково виділять на закупівлю апаратів ШВЛ для КНП “5-а міська клінічна лікарня м. Львова” .

Для клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова виділяють 3,8 мільйони гривень на закупівлю чотирьох імплантів серцевого клапану. Також, щоб оплатити ремонтні роботи у декількох відділеннях лікарні, комісія прийняла рішення скерувати ще 9 мільйонів гривень, які не використали на інших об’єктах. Йдеться про ремонтні роботи у відділеннях гінекології та патології вагітності, анестезіології та інтенсивної терапії, центр трансплантології, кардіохірургії та трансплантації серця.

“Для мотивації медиків, які зараз працюють на виснаження, наша комісія прийняла рішення виділити 1958,1 тисяч гривень для заохочення 313 медичних працівників, залучених до вакцинації і 4 працівників КНП “Центр здоров’я та медичної статистики м. Львова” за щоденний збір та обробку інформації по COVID-19. Зараз у них дуже велике навантаження. Ми розширили роботу пунктів вакцинації в лікарнях та поліклініках міста, які працюють у вихідні та святкові дні до 20:00 год, аби люди могли після роботи прийти вакцинуватися”, – розповідає Валерій Веремчук, голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту, депутат від “ВАРТИ” в ЛМР.

Додамо, що комісія також підтримала два важливих для громади міста документи: “Про затвердження стратегії розвитку медицини на території Львівської міської територіальної громади” та “Про затвердження стратегії розвитку територіальних медичних об’єднань”. Згодом ці документи будуть винесені на розгляд депутатського корпусу.