Марія Ходак

Волонтерка, громадська активістка

Народилася 26 червня 1983 року уЛьвові.

Освіта – вища. У 2005 році закінчила Львівськийдержавний економічний коледж, 2020 – Інститут економіки і менеджменту НУ «Львівська Політехніка» за спеціальністю«Економіка».

Керівниця ГО «Вектор допомоги».

Одружена. Виховує двох дітей.

«Я народилася й уже понад 30 років живу на вулиці Каховській у Львові. Тож знаю про проблеми району не з чуток. Упродовж п’яти років проваджу активну громадську діяльність, допомагаю дитячим будинкам, організовую святкові заходи для дітей незахищеної верстви населення, подарунки на свято Миколая. За час громадської діяльності мені вдалося багато зробити для покращення ситуації у рідному мікрорайоні. Це очищення перевантажувальної станції сміття на Північній, заміна вікон у будинках, встановлення дитячого майданчика на Каховській, заміна вікон, ремонт підлоги та закупівля парт у школі № 15, під час карантину надавала допомогу сім’ям, які опинилися в скрутному становищі.

Попереду ще багато роботи, насамперед це передача Палацу культури«ЛОРТА» з державної у комунальну власність, вирішення питання порушення підприємствами мікрорайону санітарних норм тощо. І я хочу їх реалізувати задля добробуту мешканців мікрорайону».