Із початку повномасштабного вторгнення наші друзі з Польщі передали в Україну велику кількість гуманітарної допомоги. Цього разу депутати знову привезли необхідне – дизельне пальне для ЗСУ, а також поштові марки із зображенням Володимира Зеленського, які побачили світ у Польщі.

Їх автор – Лукаш Вантух, депутат Краківської міської ради, теж був присутній на події. За його словами, першу партію марок розкупили за шість годин, а на виручені кошти він купив речі першої необхідності для переселенців та українських вояків. «Це мій спосіб сказати «дякую» українцям за те, що вони зараз роблять і виказати їм велику шану», – сказав Лукаш Вантух.
Голова комісії фінансів та планування бюджету Наталія Шелестак повідомила, що на зустрічі депутати міських рад Кракова та Львова обговорили подальші кроки з організації допомоги Україні.
«Польська сторона має намір найближчим часом організувати великий гала-концерт в Кракові. Крім виконавців, у концерті візьмуть участь мери польських міст, які розкажуть про свою допомогу Україні і про те, як планують її розширювати. Це значно мобілізує суспільство. Ми, в свою чергу, розповіли їм про наш Центр Волонтерства та Захисту, і про те, що уже понад 800 фур відвантажили у різні регіони України. І на цьому зупинятись не збираємось», – зазначила Наталія Шелестак.
Після зустрічі у Львівській міській раді делегація депутатів з Кракова відвідала склад Центру волонтерства та захисту