Відповідну ухвалу “Про затвердження стратегії розвитку медицини на території Львівської міської територіальної громади” сьогодні підтримали на сесії Львівської міської ради. Над створенням стратегії декілька місяців працювали незалежні експерти, медики, посадовці та члени медичної комісії ЛМР.

Стратегія включає в себе конкретні цілі та індикатори покращення медичної сфери на наступні декілька років. Голова медичної комісії Валерій Веремчук став одним із ініціаторів розробки такого важливого документу. А втілювати задумане в життя депутати почали ще влітку, коли підтримали концепцію розвитку галузі охорони здоров’я на території Львівської МТГ і тим самим дали старт медичній реформі у Львові. 

Сьогоднішнє рішення – це крок вперед. Ми продовжимо робити усе, щоб наша  медицина ставала якіснішою, безпечнішою і орієнтованою на комфорт пацієнта. Ми маємо амбітні цілі і ми розуміємо куди рухатиметься медична галузь у найближчі роки. А в наступному році ми маємо мислити глобальніше. Нам треба не лише гасити пожежі і закуповувати обладнання, якого бракувало роками, але й робити акцент на діагностиці захворювань. 

Надалі нам потрібно особливу увагу звертати на роботу первинної ланки медицини – це наші поліклініки, сімейні лікарі, які найбільше контактують з людьми і здатні вчасно виявляти захворювання та не допускати важких станів”, – розповів Валерій Веремчук.

Додамо, що цього року на медичну галузь було виділено рекору суму – 433 мільйони гривень з бюджету розвитку та 180 мільйонів гривень з бюджету загального фонду. У попередні роки ця сума була майже в десятки разів меншою.