Любомир Кузьмак

Юрист, волонтер

Народився 9 травня 1990 року у Львові.

Освіта – вища. Закінчив ЛНУ ім. Івана Франка, юридичний факультет; Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного,військова кафедра, звання – молодший лейтенант.

Юрист ТзОВ «Пам’ять».

Засновник ГО «Слава нації», член громадських рад при ГУ ДФС у Львівській області,

Міністерстві охорони здоров’я України, Адміністрації Державної прикордонної служби

України, ГУ юстиції у Львівській області.

Одружений.

«Я народився у Львові, мешкаю тут і своє майбутнє життя пов’язую саме з рідним містом. Щодня я зустрічаюся з багатьма проблемами, які належать до компетенції органів місцевого самоврядування. У мене є бажання і мотивація змінювати життя мешканців Львова на краще.

Незважаючи не те, що ніколи раніше я не належав до жодних політичних партій і загалом вважав себе аполітичною людиною, вирішив зважитися на такий крок. Я брав участь у громадському житті міста, стежив за суспільно-політичними новинами, втім не планував йти у політику.

Ключовим аргументом на користь того, «чому варто йти», стала команда«ВАРТИ». Коли йшов на першу зустріч, то сильно вагався і не мав однозначної впевненості. Однак принципи, ідеї та атмосфера «ВАРТИ» переконали мене у тому, що треба спробувати, за що вдячний команді.

Похід у політику є величезним виходом із зони комфорту для мене. Проте я готовий до нових викликів, маю велику наснагу і дуже хочу спробувати свої сили. Вважаю, що можу бути корисним для громади і шкодуватиму, якщо не докладу усіх зусиль для цього».