Робота місцевої влади має базуватися не на політичних іграх, а винятково на вирішенні господарських питань і представленні інтересів мешканців міста.

Саме це буде в основі роботи нового громадського руху «ВАРТА», – заявив його координатор Ігор Зінкевич в ефірі програми «Говорить Великий Львів».

Як розповів, у «ВАРТУ» об’єдналися громадські організації, які вже кілька років поспіль взаємодіють між собою – для допомоги армії, збереження порядку у Львові у 2014 році після Ночі гніву.

«І зараз, коли почалася епідемія, ми знову об’єдналися, щоб допомогти лікарям. Зрозуміли, що насправді вже давно діємо разом, адже кожен по-своєму намагається вирішити важливі питання для львів’ян», – наголосив Зінкевич.

Зараз же, за його словами, у Львові є ще одна ситуація, яка потребує спільних дій.

«Міська господарка зараз – це вічні корки на дорогах, це точкові забудови, коли на одному місці, на одному клаптику землі будують і будують. Але що робить нинішня мерія – займається політикою, а не вирішенням реальних проблем. Діє певна політична більшість, яка блокує практично всі ініціативи адекватний депутатів, які намагаються у Львові щось змінити, бути справжніми представниками громади та передусім дбати про інтереси мешканців. Львів у піковій ситуації, яку треба негайно змінювати», – переконаний Ігор Зінкевич.