Окремі мікрорайони Львова і далі мають великі проблеми із громадським транспортом.

Зокрема, у квітні на маршруті № 39, яким користуються мешканці Кривчиць, у будні курсували три автобуси, а у вихідні – лише 1-2 машини. Також, попри анонсування у мерії, так і не відновив роботу автобус № 57 до Знесіння. Водночас № 19 їздить скороченим маршрутом, оминаючи частину вулиць.

На це звернув увагу голова транспортної комісії ЛМР, депутат «ВАРТИ» Ігор Зінкевич.

«Якщо для перевізника,  що обслуговує маршрут № 39, це економічно не вигідно, то тоді варто запускати комунальний шатлбас із безкоштовною пересадкою пасажирів із Кривчиць на  автобусні маршрути від АТП-1 – №18 чи 29 із механізмом трансферного квитка. Щодо Знесіння, то ділянку вулиці Богдана Хмельницького від Промислової до Механічної давно відкрили для проїзду. Тому вимагатиму, щоб автобуси №19 повернулися на Ковельську, Новознесенську, Механічну. Зараз вони зрізають маршрут по Кукурудзяній. Має відновити роботу і 57-ий маршрут. І не з червня, а зараз», – заявив він.

Депутат уже підготував відповідні запити в міське управління транспорту. Також закликає львів’ян, мешканців Львівської МТГ, які мають схожі проблеми із курсуванням громадського транспорту, повідомляти йому про це.

Нагадаємо, Ігор Зінкевич уже неодноразово звертався до мерії із вимогами налагодити якісне транспортне сполучення мікрорайонів Кривчиці та Знесіння із іншими частинами міста. Подав власні пропозиції, як це зробити.