Коли топ-менеджмент компанії отримує високі зарплати – це нормально і правильно. Втім відповідним має бути і результат їхньої роботи. Якщо ж збитки компанії лише зростають, потрібно змінювати керівництво – переконана голова бюджетної комісії ЛМР, депутатка фракції «ВАРТА» Наталія Шелестак.

В ефірі «Народного толк-шоу» депутатка прокоментувала розміри зарплат керівників львівських комунальних підприємств, задекларовані за 2020 рік. Йдеться у середньому по майже одному мільйону гривень на кожного.

Наталія Шелестак наголосила, що в контрактах комунального керівництва прописані розміри заробітної плати, ймовірних премій. І насправді робота якісного топ-менеджменту має добре оплачуватися. Натомість у випадку комунальників наразі є лише високі зарплати для директорів та постійне викачування грошей із бюджету операційну діяльність.

«Я була, м’яко кажучи, вражена, коли вже на початку року до нас прийшли і поставили перед фактом: треба 72 мільйони на зарплати працівникам у січні-лютому. Це велика сума для бюджету і лише на два місяці. Що робити у такій ситуації? Мають бути плани розвитку, санації. Ми готові проаналізувати діяльність комунальних підприємств за минулий рік. І керівники, які не покажуть хорошого результату у найближчий час, у порівнянні з минулими періодами, не матимуть не те, що хорошої зарплати, а й своїх керівних посад», – заявила Наталія Шелестак.