Уже не перший рік волонтери «Центру допомоги сім’ям учасників АТО» забезпечують військових сучасною комп’ютерною технікою.

Разом із Народною Самообороною Львівщини та австрійськими добродійниками вони започаткували проект “Комп’ютери для ЗСУ” .
Стрімкий розвиток інформаційних технологій вимагає постійного оновлення технічних параметрів пристроїв, що особливо актуально в час воєнного стану.
Депутатка Львівської міської ради фракції ВАРТА, керівниця ГО «Центр допомоги сім’ям учасників АТО» Неля Васюта розповіла, що спільно з партнерами уже вдалось передати у військові частини понад сто одиниць комп’ютерної техніки. А це – монітори, системні блоки, принтери та комплектуючі.
“Цей проект ми розпочали кілька років тому з австрійськими донорами. Цьогоріч до нас долучились також волонтери з Польщі – Університет інформаційних технологій та менеджменту з Жешова та PWSTE з Ярославля. Комп’ютерна техніка – важлива складова у сучасній війні, не менш важлива, ніж зброя і бронежилети.
А нещодавно ми передали наступну партію моніторів та системних блоків від Volodymyr Brygilevych та Університету з Жешова для Повітряного командування “Захід” Повітряних Сил ЗСУ. Також сучасна техніка поїхала на фронт та у військові навчальні заклади. Дякую усім друзям України за співпрацю», – зазначила Неля Васюта.
Додамо, що відправку здійснено завдяки допомозі Нової пошти та їх проекту для підтримки волонтерських ініціатив Nova Poshta Humanitarian.