Чого тільки не зробиш перед виборами! «Слуги народу» анонсують позачергову сесію парламенту на 25 серпня та ухвалення законопроєкту про підвищення мінімальної зарплати в Україні з 1 вересня з  4 723 гривень аж… до 5 тисяч гривень. При цьому не забувають повторювати, що це ініціатива президента.

Підвищення – це добре. Але кого Зеленський хоче обманути дрібними подачками за два місяці до місцевих виборів?

Влада не знає, як закрити величезну діру в держбюджеті, яку ж сама зробила на тлі боротьби з коронавірусом. Не знає, як зупинити економічну кризу, якій сама ж надала швидшого темпу, аніж, власне, пандемія.  А ще не може прозвітувати: куди насправді пішли кошти, які були передбачені для боротьби з хворобою і підтримки українців. Не знає, як допомогти людям, котрі втратили роботу або зараз отримують лише частину зарплати.

Президент Зеленський публічно заявляє про те, що треба послабити гривню і збільшити інфляцію. Але о диво! Готові підняти зарплату на 277 гривні. Вдумайтеся в цю цифру! Чи це не злий жарт і не приниження для людей?

Зеленському потрібно нарешті усвідомити, що він президент, а не комік, і нарешті перестати смішити людей. Бо в гаранта Конституції насправді зовсім інші завдання. Без такого розуміння і виправлення власних помилок, без адекватного уряду, без стратегії ця влада не здатна реагувати на найважливіші проблеми суспільства і держави. А дешеві популістські обіцянки – це лише бажання взяти кілька додаткових відсотків голосів на виборах, але аж ніяк не турбота про добробут українців.

Громадський рух «ВАРТА»