Із державного бюджету виділять майже 150 млн грн із державного бюджету на відновлення стрілецького комплексу на СКА, який згорів два роки тому під час пожежі.

«Проєктно-кошторисну документацію на нове будівництво та відновлення тиру керівництво спорткомплексу замовило ще у 2018 році. Вже цьогоріч у відновленому приміщенні мав відбутися студентський чемпіонат світу з кульової стрільби. Та коштів на відновлення стрільбища так і не знайшли. На щастя, вдалося заручитися підтримкою народного депутата Ростислава Тістика. І от маємо результат», – розповів депутат ЛМР Ігор Зінкевич, який першим звернувся до депутатів ВРУ з проханням допомогти із виділенням грошей із держбюджету.

За інформацією Зінкевича, тир матиме зони для стрільби різної дальності в приміщенні та на відкритому повітрі.  Зону для стрільби зведуть із антирикошетних матеріалів, оснастять спеціальним безтіневим освітленням. Також будуть глядацький зал на 280 місць, кімнати для спортсменів, склади для технічного устаткування. Будівництво  планують завершити до кінця жовтня 2021 року, а реконструкцію зовнішніх територій – у липні наступного року.

Підрядником виступить компанія «Вельт Капітал», яка перемогла у відкритому конкурсі одразу у двох тендерах – на загальну суму 148, 5 млн грн. Фірма побудує нове приміщення тиру за 68,7 млн грн та проведе реконструкцію бліндажів і зовнішньої території за 79,8 млн грн.

«Відновлення тиру – це ініціатива окремих людей, які справді перейнялися тим, що Львів з його славними стрілецькими традиціями, наші спортсмени втратили стрільбище. Тепер на СКА буде  сучасне місце для тренувань, проведення змагань найвищого рівня», – додав Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, що йдеться про спортивну базу Міністерства оборони на вул. Клепарівській, 39, де у 2018 році згоріло приміщення стрілецького комплексу. Пожежа знищила понад 4 тис. кв м приміщення.

Фото: Західноукраїнський архітектурний портал.