Кандидат на посаду міського голови Львова від партії «ВАРТА» Ігор Зінкевич підписав Кодекс прозорої влади від відомої громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна», за яким зобов’язується у разі обрання мером дотримуватися принципів прозорості та підзвітності у своїй роботі.

Зінкевич став першим і наразі єдиним серед претендентів на мера Львова, хто підтримав Кодекс.

Зазначимо, що загалом Кодекс містить 11 положень щодо ключових сфер діяльності органів місцевої влади, що традиційно страждають на відсутність зрозумілих та передбачуваних правил гри або є прозорими лише частково.

«По суті, всі пункти Кодексу – це речі, які і я, і багато моїх колег вимагали від мерії упродовж крайніх п’яти років. Це і прозоре управління комунальними підприємствами, які з’їдають левову частку грошей із бюджету. Це і створення та розвиток геоінформаційноїсистеми, максимальна відкритість даних, що стосуються життя міста. А ще постійне інформування про роботу з інвестиційними пропозиціями, комунальним майном та багато іншого. Робота місцевої влади, зрештою, як і будь-якого іншого рівня, має бути прозорою та підзвітною», – прокоментував Ігор Зінкевич.

Нагадаємо, на початку тижня ТВК офіційно зареєструвала Ігоря Зінкевича кандидатом на посаду голови Львівської ОТГ від партії «ВАРТА».