Медпрацівники Третього Територіального медичного об’єднання (акушерство та гінекологія) не отримують вчасно заробітну плату.

Під час виїзного засідання комісія охорони здоров’я та соціального захисту ініціювала програму підтримки Третього територіального медичного об’єднання.
Її мета – виплата заробітної плати, заборгованості із сплати закупівлі медикаментів, інших обов’язкових виплат. Сума за 2022 рік складає близько 30 млн грн.
За словами голови комісії Валерія Веремчука, серед причин – різне трактування з НСЗУ певних процесів.
“Наші лікарі стверджують, що їм не оплатили кілька мільйонів за виконані роботи. Є проблема ще й в тому, що немає деякого медичного обладнання і є менший коефіцієнт з оплати пролікованих випадків.
Зрозуміло, що ситуацію потрібно змінювати, також були певні конфліктні рішення. Наприклад, переміщення гінекологічного відділення на вулиці Русових, але цей наказ вже відмінений. У цьому питанні ми вийшли на конструктив, розуміння першопричини – це борги перед людьми. Саме тому на пленарному засіданні ми прийняли програму «Про затвердження Міської програми фінансової підтримки КНП “Львівське клінічне територіальне медичне об’єднання акушерства та гінекології“. Дякую управлінню охорони здоров’я, що оперативно запропонували її, колегам-депутатам, що підтримали та в бюджеті заклали необхідну суму, а це близько 30 млн грн» – Валерій Веремчук
На думку голови комісії, Третє ТМО, потребує реформування, а це і кадрові рішення і багато інших.
«Однак ми наголосили, що це одноразова підтримка. Однозначно залишається питання, що робити, бо наступного року вже не буде дотування цих лікарень. Відтак зараз активно працюємо в робочій групі разом з Андрієм Москаленком, керівництвом ТМО для того, щоб напрацювати рішення, аби лікарні не працювали в збиток і могли надавати якісні медичні послуги», – Валерій Веремчук.