Депутатка Львівської міської ради фракції ВАРТА Неля Васюта відвідала збори трудового колективу Дитячої школи народних мистецтв на вул. Антоненка-Давидовича, 6.

На зустрічі, на яку були запрошені батьки, викладачі та керівник управління освіти м. Львова Андрій Закалюк, обговорили ситуацію з відновленням роботи закладу.
Після повномасштабного вторгнення в приміщенні школи почав діяти військово-волонтерський центр. Втім, з початком нового навчального року заклад не зміг повноцінно відновити свою роботу. Натомість викладачі були змушені шукати інших приміщень для своїх занять, внаслідок чого погіршилась якість уроків та зменшилась кількість відвідувань дітьми.
На щастя, усі сторони нарешті дійшли компромісу і домовились локалізувати волонтерський склад в окремому крилі будівлі.
“Ми прийшли на зустріч для того, щоб запевнити викладацький склад та батьків, що заклад буде повноцінно працювати за своїм напрямком і діти отримуватимуть усі освітні послуги. Запрошуємо дітей долучатись до гуртків й надалі займатись народною творчістю та відволікатись від тривожних повідомлень у ЗМІ. Це – комунальна установа і, відповідно, навчання – безкоштовне, адже головне завдання зараз – повернути дітей до школи народних мистецтв», – резюмувала Неля Васюта.
Додамо, Дитяча школа народних мистецтв є позашкільним закладом, який надає додаткову освіту художньо-естетичного спрямування. Діти отримують знання з основ рисунку, живопису, композиції та навчаються певному ремеслу.
При школі діють гуртки: студія художнього текстилю, художньої кераміки, фітодизайну, ґердану, моделювання, вишивки одягу та інші.