Депутати Львівської міськради розглянуть е-петицію, в якій пропонується преміювати двірників ОСББ, ЖБК та управлінських компаній, які під час карантину, як і комунальні працівники, виконують свої обов’язки в посиленому режимі, відповідають за дезінфекцію під’їздів, майданчиків.

Автором петиції кілька місяців тому виступив активіст ГР «ВАРТА» Ігор Кідик, який вважає несправедливим, що навесні преміями у 5 тис. грн. відзначили лише працівників-«комунальників».

Е-петиція набрала необхідні 500 голосів для розгляду на сесії ЛМР. Уже є готовий відповідний проєкт ухвали, який підтримали на профільних депутатських комісіях –  інженерній і законності.

«Преміювання працівників ЖКГ, які на час карантину слідкують за чистотою в нашому місті, – правильне рішення. Але воно має стосуватися всіх, а не лише «комунальників», тим паче, що саме на їхню роботу мешканців часто скаржаться. Виділення бюджетних грошей на премії без врахування працівників ОСББ, ЖБК та управлінських компаній є некоректним, порушує їхні права. Тим паче, що до міського бюджету податки сплачують мешканці будинків усіх форм управління, а не лише ЛКП», – аргументує свою позицію Ігор Кідик.