Наші волонтери з Народна Самооборона Львівщини та Центр допомоги сім’ям учасників АТО прийняли, без перебільшення, вантаж року і на наступні декілька днів перевтілюються у помічників святого Миколая!

Адже сьогодні з Німеччини до Львова прибув “Різдвяний конвой”, який привіз аж 9 тисяч подарунків для діток з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Ці подарунки зібрали німецькі школярі та їх родини, а наші волонтери у найближчі дні передадуть їх Служба у справах дітей Львівської ОДА, аби на день святого Миколая вони потрапили до дітей, які цього потребують.
“Різдвяний конвой” – це соціальний проєкт, який вже 4 рік поспіль реалізують представники Freunde helfen Konvoi Dresden ”WPK WeihnachtspackchenkonvoigGmbH” з Німеччини у партнерстві з ”Народна Самооборона Львівщин” та громадською організацією Lviv International Rotary Club.
“Різдвяний конвой” – це справжня різдвяна магія, яка приносить у наші серця трохи казки, добра і дива. Щиро дякую всім, хто долучився до цього проєкту. Дякую всім волонтерам, які відгукнулися і стали помічниками святого Миколая. Дякую нашим німецьким партнерам та усім людям доброї волі, які роблять цей світ кращим і несуть людям світло надії.
У цей передріздвяний час люди по всьому світу дарують один одному подарунки. Мені дуже приємно, що наша волонтерська команда “Народної Самооборони Львівщини” є частинкою цієї безперервної ланки добра та людяності. Щиро радію, коли вдається реалізувати такий масштабний проєкт для наших діток. Нехай віра у різдвяне диво живе у їхніх серцях вічно”, – розповідає Валерій Веремчук, керівник ГО “Народна Самооборона Львівщини” та депутат від “ВАРТИ” у Львівській міській раді.
Також ще 2 тисячі різдвяних пакунків волонтери передадуть у “Центр допомоги сім’ям учасників АТО”, де їх отримують діти учасників бойових дій російсько-української війни, а також дітки з інвалідністю.
“Цей проєкт є унікальним, оскільки ці подарунки готують також діти. Для нас всіх це гарний приклад, як потрібно дарувати свою турботу та добро тим, хто цього потребує.З кожним роком робити це все важче, адже існують певні процедури, які ми мусимо проходити. Однак гарний результат та щастя в дитячих очах надихає нас продовжувати свою справу! Це вже 4-й “Різдвяний конвой” і точно не останній”, – додала Неля Васюта, голова “Центру допомоги сім’ям учасників АТО”, депутатка від “ВАРТИ” в ЛМР.