Уже до кінця цього року волонтери «Народної Самооборони» Львівщини та активісти ГР «ВАРТА» планують повністю оновити 900 ліжок у лікарні «швидкої» на Топольній.

«Це дуже амбітна ціль, але, переконаний, з допомогою наших німецьких партнерів, які передають нам допомогу, це реально», – розповів керівник «Народної Самооборони» Львівщини, координатор «ВАРТИ» Валерій Веремчук в ефірі #ПравдаОнлайн.

Зокрема, він наголосив, що за крайні два місяці волонтери вже доставили з Німеччини 5 фур медичних меблів на Топольну – це понад 200 багатофункціональних ліжок, ортопедичних матраців, тумб, обладання.

«Загалом ми понад 5 років підтримуємо наші медичні заклади. Доставили меблі, обладнання, техніку у 30 лікарень. І робота триває й надалі. Врешті недаремно, що саме волонтери на початку карантину першими відреагували на ситуацію і вкотре підмінили функції держави», – додав Валерій Веремчук.

Нагадаємо, що на початку епідемії коронавірусу волонтери, благодійні фонди створили спільний Волонтерський центр допомоги медикам, змогли забезпечити пошиття тисяч захисних костюмів для лікарів, знайшли варіанти придбання необхідного обладнання, наркозно-дихальних апаратів, ШВЛів.