На сесії Львівської міськради депутати продовжили реалізацію програми лікування стоматологічних захворювань у дітей та окремих категорій дорослого населення Львова на наступний рік. Для цього з міського бюджету виділять близько 30 мільйонів гривень.

“Це дуже важлива програма і ми маємо зробити усе можливе, аби усі мешканці Львівської міської територіальної громади, які потрапляють під дію програми, мали можливість скористатися послугами, які вона передбачає. Для того, щоб це втілити я ініціював напрацювання механізмів упорядкування роботи стоматологічних поліклінік.
Загалом у місті є дві комунальні стоматполіклініки, а ще дві перебувають у підвішеному стані. Тому доцільно на наступний рік зробити так, аби й вони працювали в єдиній системі охорони здоров’я, підпорядковувалися міському управлінню охорони здоров’я та мали можливість отримувати кошти на лікування пільгових категорій населення”, – розповів Валерій Веремчук, голова комісії охорони здоров’я та соціального захисту, депутат від ВАРТИ в ЛМР.