Депутати Львівської міської ради від фракції «ВАРТИ» очолили три постійні профільні комісії: Наталія Шелестак – фінансів та планування бюджету, Ігор Зінкевич – транспорту, зв’язку та міської мобільності, Валерій Веремчук – охорони здоров’я та соціального захисту.

Відповідні призначення сьогодні підтримали депутати під час сесії ЛМР.

Окрім того, керівника фракції «ВАРТА» Юрія Мартинюка обрали заступником голови  комісії архітектури, містобудування та розвитку територій, Ореста Печенка – секретарем комісії підприємництва, інвестицій, цифрової трансформації та безпеки, Нелю Васюту – заступницею голови комісії освіти та науки. Тарас Ворко працюватиме у комісії  земельних ресурсів та агломерації,

«Кожен із представників нашої фракції обрав роботу у комісіях з огляду на ту сферу, яку добре знає, тому всі працюватимуть фахово, із розумінням проблем та як їх можна вирішувати. Щодо комісій, які очолили депутати «ВАРТИ», то вони є ключовими для всього міста. І для нас принципово, щоб ці комісії були дієвими. Покращення мобільності Львова, прозорий бюджет та ефективне використання коштів громади, розвиток і підтримка медицини – це речі, які є в основі нашої програми «5 років – 55 кроків». І ми докладемо максимум зусиль, щоб досягнути позитивного результату для всіх львів’ян», – коментує керівник фракції «ВАРТА» у ЛМР Юрій Мартинюк.

Коментарі:

Наталія Шелестак, керівниця комісії фінансів та планування бюджету:

«Наша фракція «за» максимально ефективне використання бюджетних коштів. І вже на початку опрацювання проєкту бюджету-2021 ми це сповна показали, вимагаючи аргументувати кожну стрічку у міському кошторисі, доцільність виділення грошей на ту чи іншу програму. Таким підходом навіть дещо здивували чиновників, які зрештою почали надавати потрібну інформацію, декларувати готовність до конструктивного діалогу. Сподіваюся, так буде і надалі. Адже на місто чекає дуже непростий рік. Відтак одне із головних завдань бюджетної комісії, через яку проходитимуть всі пропозиції по фінансуванню, – не допустити жодних зловживань чи марнотратства, скерувати зусилля на те, щоб у наступному році вирішувалися важливі соціальні питання у медицині, освіті, безпеці. Гроші мають працювати на львів’ян і при правильному використанні навіть кілька десятків тисяч гривень можуть бути мегаефективними».

 

Ігор Зінкевич, голова комісії транспорту, зв’язку та міської мобільності:

«Це була одна із пропозицій нашої фракції – розділити на дві попередню комісію інженерного господарства, транспорту і зв’язку. Це дві глобальні сфери, і в обох у Львові далеко не все гаразд, відтак ними треба цільово та фахово займатися. Я давно вивчаю транспортну проблематику міста, консультуюся з експертами і ми маємо чимало напрацювань, як нарешті розкоркувати вулиці, забезпечити всі мікрорайони адекватним транспортним сполученням. Сподіваюся, що робота буде конструктивною і чиновники дослухатимуться до наших пропозицій, пояснюватимуть свої кроки, а не відмахуватимуться відписками. Я впевнений, що Львів може стати мобільним. Основне – діяти стратегічно правильно».

 

Валерій Веремчук, комісія охорони здоров’я та соціального захисту:

«Цю комісію створено саме за ініціативи нашої фракції, адже ми переконані: охорона здоров’я має нарешті вийти в пріоритет. Я вже майже сім років займаюся медичною волонтеркою і за цей час побував у десятках лікарень, спілкувався з десятками лікарів. Окрім того, до «ВАРТИ» вже на початку створення долучилися відомі у місті та області медики, які розповідали про реальний стан справ, разом із ними ми формували план дій, наші програмні речі. Тому знаю, які є зараз потреби і з чого треба починати, щоб медики отримали хороші умови для роботи, а пацієнти – якісну допомогу та комфорт при лікуванні. Вже зараз ретельно вивчаю всі пропоновані програми мерії у цій сфері: які справді важливі, які потребують змін, яке фінансування має бути. Волонтери роками підтримують медиків, час про них подбати і владі».