Оголосити відкритий конкурс на посаду керівника управління освіти Львівської міської ради та напрацювати Стратегію розвитку освітньої галузі – закликає депутатська комісія освіти і науки.

Упродовж минулого року робоча група працювала над розробкою Стратегії розвитку освіти Львівської громади.
Однак цей процес з незрозумілих причин призупинився, незважаючи на сучасні проблеми, які чи не щодня постають перед навчальними закладами. Дистанційне навчання, висока захворюваність серед дітей через ковід, безпека в навчальних закладах, замінування – все це сучасні виклики, які вимагають оперативного реагування на них.
Разом з тим, уже певний час посада керівника управління освіти вакантна!
Наразі її займає виконуюча обов’язки, яка суміщає дві посади, позаяк є ще начальницею відділу освіти Галицького та Франківського районів.
«Це подвійне навантаження на одну людину не виправдане і не доцільне, – вважає заступниця голови комісії освіти, депутатка фракції ВАРТА Неля Васюта . – Немає людини, яка б відповідала за всі процеси, які зараз відбуваються в школах і садочках.
Відтак ми просимо міського голову оголосити відкритий конкурс на посаду керівника освіти.
Крім цього, планувалось прийняти Стратегію розвитку освіти у 2021 році, однак документ досі не готовий, робочі групи не засідають. У Стратегії мало б бути зазначено, як забезпечити безпеку дітей в школах та ДНЗ, який алгоритм дій у небезпечних ситуаціях. Також
важливо звернути більшу увагу на розвиток інклюзії, інтеграцію дітей з інвалідністю в освітній процес. Адже в деяких школах досі немає пандусів та ресурсних кімнат”, – зазначила Неля Васюта.
Додамо, що члени комісії також підтримали виділення 4 млн грн на відновлення матеріально-технічних умов в шкільних тирах.