Львівські лікарні зараз мають запас облаштованих ліжок та обладнання для прийому хворих на коронавірус. Загальна кількість – 1 300, із них на цей час зайняті близько трьох сотень. Утім це не має заспокоювати: мешканці повинні дбати про власну безпеку, а депутати працюватимуть над тим, щоб забезпечити всім необхідним лікарні.

Про це заявив голова медичної комісії ЛМР, депутат фракції «ВАРТА» Валерій Веремчук в ефірі «Народне толк-шоу».

«Ми бачимо, що зараз відбувається на Прикарпатті. Хочу вірити, що у Львові такого не буде. Але підготовлений, значить – озброєний. І не лише у тому, що стосується коронавірусу. Тому цей рік у нас – медично зорієнтований. Лікарні потребують покращення матеріальної бази. Це основне завдання для нас», – зазначив депутат.

Також він прокоментував готовність Львова до вакцинації. Наголосив, що потрібно не лише дбати про закупівлю вакцини, а й проводити якісну інформаційну роботу з населенням.

«Львів отримав перші вакцини. Звісно, до центральної влади є багато питань: чому тільки зараз, чому саме такий виробник. Але зараз закцентую на іншому: успіх кампанії залежить не тільки від наявності препарату, а й від готовності людей вакцинуватися. Має бути усвідомлення: Європа обрала саме такий варіант боротьби з хворобою і якихось інших, кращих шляхів Україна не має. Тому варто розгорнути серйозну інформаційну підготовку громадян, надавати повну інформацію про вакцину, протистояти фейкам, які передусім закидаються із країни-агресора. Свідомість кожного – ось, що важливо», – переконаний Валерій Веремчук.