Данило Коць

Підприємець, засновник першого українського шерінгу елетросамокатів

Народився 23 січня 1997 року. Здобув освіту за фахом правознавство, управління проєктами та фінансова розвідка. Разом із дружиною виховує доньку.

«Усім відомо, що Львів — це хранитель української ідентичності. А я додам, що наше місто – це ще й брама в Україну. Я переконаний, що через 5 років Сихівський район і Львів стануть на один щабель із прогресивними європейськими містами та компаніями, бо наше місце – бути попереду, задавати тренди. Я бачу Львів сучасним і прогресивним містом з великим потенціалом, який необхідно розвинути. Для цього потрібні не лише досвід і вміння красиво говорити, а нові ініціативи, інше бачення та головне – енергія і щире бажання зробити рідне місто найкращим.

 Моя мета – зробити Львів більш комфортним та безпечним, технологічно розвинутим і багатим. Наше місто має стати найкращим не лише для туристів, гостей чи жителів конкретного району, а насамперед для кожного, хто називає Львів – рідним, незалежно від вулиці, на якій проживає. Саме це – моя найбільша мрія і найважливіша ціль».