Відомий волонтер, громадський дія і депутат ЛМР Валерій Веремчук пояснив, чому приєднався до команди нового громадського руху «ВАРТА».

«Новий етап, який насправді є продовженням попереднього. Бо все та ж мета, ті ж цілі. Львів, де кожен львів’янин знатиме, розумітиме і відчуватиме, що живе в найкращому місті у світі – красивому, комфортному, безпечному. Адже саме про такий дім мріє кожен із нас.

«ВАРТА». Чому саме вона? Насправді назва не має значення. Основне – хто поруч. А це люди, з якими мислимо в одному руслі. Серед нас є вибухові холерики, спокійні, але енергійні сангвініки. Ми різні за темпераментом, досвідом, сферами роботи, але однакові тим, що ми – львів’яни, які безмежно люблять своє місто.

Із багатьма із тих, хто сьогодні також обирає «ВАРТУ», ми вже кілька років ефективно працюємо разом у межах фракції та «Народної Самооборони» Львівщини. Ще з багатьма я просто давно знайомий. Разом стояли на Майдані, разом реалізовували різні проєкти – волонтерські (серед останніх – Волонтерський центр допомоги медикам), медичні, освітні, для розвитку дітей і молоді.

Зараз остаточно вирішили йти однією дорогою, бо попереду ще стільки планів, які буде легше здійснити спільними силами

А наразі не буду займати багато часу. Просто скажу #йдемо_разом, бо #варта_діяти», – написав Валерій Веремчук на своїй сторінці у фейсбуці.