ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК №1

Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області

Пукаляк Михайло Богданович
Локай Андрій Валерійович
Коцай Уляна Євгенівна
Леськів Оксана Євгенівна
Максим Олег Романович

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК №2

Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області

Мельник Ігор Володимирович
Городиський Богдан Миколайович
МонастирськаОльга Орестівна
Петрів Андрій Ярославович
Михаць Наталія Миронівна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК №3

 Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області

Козак Роман Михайлович
Деленів Андрій Миколайович
Горинь Михайло Михайлович
Зінько Ірена Северинівна
Гущак Наталя Миколаївна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК №4

 Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області

Піх Василь Миколайович
Мельников Олександ Валерійович
Немеш Роман Мирославович
Федишин Вероніка Іванівна
Фесько Віра Йосипівна
Максимів Віра Михайлівна

ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК №5

Бориславської міської ради Дрогобицького району Львівської області

Дмитрієнко Олена Олександрівна
Голубицький Тарас Іванович
Леснянський Андрій Степанович
Квасниця Світлана Ярославівна
Шпаля Наталія Володимирівна

ЄДИНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

Городиський Олег Богданович
Мельник Ігор Володимирович
Мельников Олександ Валерійович
Зінько Ірена Северинівна
Дмитрієнко Олена Олександрівна
Городиський Богдан Миколайович
Козак Роман Михайлович
Михаць Наталія Миронівна
Федишин Вероніка Іванівна
МонастирськаОльга Орестівна
Деленів Андрій Миколайович
Петрів Андрій Ярославович
Немеш Роман Мирославович
Леснянський Андрій Степанович
Гущак Наталя Миколаївна
Шпаля Наталія Володимирівна
Горинь Михайло Михайлович
Локай Андрій Валерійович
Голубицький Тарас Іванович
Коцай Уляна Євгенівна
Піх Василь Миколайович
Пукаляк Михайло Богданович
Фесько Віра Йосипівна
Квасниця Світлана Ярославівна
Леськів Оксана Євгенівна
Максимів

Віра

Михайлівна

Максим

ОлегРоманович

ЄДИНИЙ ВИБОРЧИЙ СПИСОК

Городиський Олег Богданович
Мельник Ігор Володимирович
Мельников Олександ Валерійович
Зінько Ірена Северинівна
Дмитрієнко Олена Олександрівна
Городиський Богдан Миколайович
Козак Роман Михайлович
Михаць Наталія Миронівна
Федишин Вероніка Іванівна
МонастирськаОльга Орестівна
Деленів Андрій Миколайович
Петрів Андрій Ярославович
Немеш Роман Мирославович
Леснянський Андрій Степанович
Гущак Наталя Миколаївна
Шпаля Наталія Володимирівна
Горинь

Михайло

Михайлович

Локай Андрій Валерійович
Голубицький Тарас Іванович
Коцай Уляна Євгенівна
Піх Василь Миколайович
Пукаляк Михайло Богданович
Фесько Віра Йосипівна
Квасниця Світлана Ярославівна
Леськів Оксана Євгенівна
Максимів

Віра

Михайлівна

Максим

ОлегРоманович