Уже три роки, попри численні звернення, у Львові не можуть приступити до ремонту вщент розбитих 600 метрів дороги на вул. Липинського – на ділянці від кільця з пр. Чорновола і до вул Єрошенка, що веде до стадіону СКА. Також тут нема ні велодоріжок, ні хідників. Відтак спортсмени добираються на тренування і змагання по знищеному шляху, який десятиліттями не ремонтували.

За словами депутата Львівської міської ради від «ВАРТИ» Ігор Зінкевич, який ще з 2018 року закликає мерію виділити кошти на ремонт дороги, ситуація склалася парадоксальна. По-перше, ці кількасот метрів найлогічніше було б відремонтувати у комплексі з роботами, що проводилися на пр. Чорновола та вул. Липинського. Чому цього не сталося – загадка. По-друге, велотрек на СКА є не лише тренувальною базою, а й приймає змагання різних рівнів. Утім якісної дорожньої інфраструктури біля нього немає.

«Львівський велотрек – єдиний в Україні, що замість бетонного має паркетне покриття – із сибірської модрини. Це унікальне місце тренування для українських велогонщиків, утім добиратися до нього спортсменам доводиться по ямах. Як на мене, це неповага до атлетів, які вже десятиліттями творять спортивну славу Львова. Хіба не абсурд? По всьому місту прокладають велосипедні доріжки, втім їх нема на шляху до СКА», – каже Ігор Зінкевич.

Він нагадав, що дорогу до СКА обіцяли відремонтувати ще в 2019 році. Втім цього так і не сталося. А нещодавно депутат отримав ще одну відписку, в якій повідомили, що грошей на ремонт 600 метрів дороги нема.

«Мене не влаштовує такий підхід. Разом із колегами наполягатиму, щоб у 2021 році на ремонт дороги, облаштування велодоріжок до СКА таки передбачили кошти. А ще у новій каденції спробуємо переламати ситуацію, коли на більшість депутатських звернень реагують банальними відписками, замість того, щоб реально брати їх у роботу», – наголосив Ігор Зінкевич.